BRP12L200R
常用规格
Product Name
Eaton BR main lug loadcenter
Catalog Number
BRP12L200R
UPC
Product Length/Depth
3.88 in
Product Height
18.75 in
Product Width
14.31 in
Product Weight
15 lb
Certifications
UL 67
UL 50
产品规格
Type
MLO
Amperage Rating
200 A