PDG4XST12DCS
Eaton Power Defense molded case circuit breaker accessory shunt trip, Shunt trip, 12 Vdc, PD4 Global, Power Defense, Frame J-K, Power Defense, 12 Vdc, Pigtail 0.75m, Frame 4
常用规格
Product Name
Eaton Power Defense shunt trip
Catalog Number
PDG4XST12DCS
UPC
Product Length/Depth
5 in
Product Height
2.5 in
Product Width
3 in
Product Weight
0.25 lb
产品规格
Used with
Power Defense
Voltage rating
12 Vdc
Circuit breaker type
PD4 Global
Frame size
Frame J-K
Series
Power Defense
Shunt trip
12 Vdc, Pigtail 0.75m